Bikeklub

Nově je oživený předchozí ( Free Bike Club )bikeklub-volné sdružení všech přátel cyklistiky nebo např. pitbike (vše kolem cyklo a moto).Motto:,,kola a motorky nás baví"

Noví členové klubu obdrží jednorázovou slevu (dohodneme v prodejně) za registraci  na první nákup kola nebo moto zboží .Na díly a doplňky případně jednorázovou slevu při prvním nákupu v eshopech nebo prodejně.Případně na další nákupy bonusovou slevu.Dále je budeme informovat o připravovaných akcích na našich webových stránkách,vyjížďkách nebo pozvánkách účásti na závodech

Členem Bikeklubu se může stát každý zájemce,který odešle při registraci do našich eshopů souhlas se členstvím v Bikeklubu nebo uvede v poznámce u první objednávky.

Pro zájemce o aktivnější členství v Bikeklubu-části cyklo nabízíme možnost vyřízení cyklistické licence pro možnost účasti v cyklistických závodech kde je třeba registrace-např.Český pohár mtb,bmx,4x,dh,...

Další možnou spolupráci nebo bonusy podle Vašeho zájmu a našich možností s Vámi rádi dohodneme.

 

Máte rádi kvalitní aktivní odpočinek nebo hledáte vhodné sportovní cyklistické vyžití pro Vaše mladé cyklisty-bikery? Pak pojeďte s námi.Můžeme Vám doporučit vhodný typ kola po konzultaci s Vámi v jakém typu prostředí ( terén,silnice) budete nejraději chtít jezdit.Jsme prodejci kol s tradicí (založeno 1993/94), ale nebojíme se modernizace a nových technologií (prodáváme také elektrokola,..).Kromě prodeje cyklistického sortimentu (stránky www.cyklostanek.cz a www.cyklo-centrum.cz ) Vám můžeme nabídnout také moto zboží v e-shopu www.bikeobchod.cz .

Bikeři (cyklo) už jsou v přípravě na závody.Pro všechny ostatní cyklisty a hobby jezdce navrhujem domluvit vyjížďku.Výjezd by mohl být některý den v týdnu po-čt (po18h) nebo zpočátku např.každý druhý čtvrtek v měsíci po 18h a můžem shlédnout trénik na 4x(fourcros)-předběžní zájemci pište přes kontakty nebo vzkazovník.

Více zde: https://cyklo-stanek.webnode.cz/cyklo-klub/aktuality/
 
 

 

Anketa

Mám zájem o členství v bikeklubu?

Celkový počet hlasů: 20

Můžeme nabídnout např. pro  pitbike zájemce o odzkoušení  nebo spojený trénink na mx trati:některý den v týdnu po-čt v letním období před 19h.nebo každé druhé úterý/čtvrtek.Upřesnění přes kontakty nebo vzkazovník.

 

Pojedete třeba na klasickou moto vyjížďku,sraz-napište,můžeme domluvit společný výjezd nebo dáme vědět kolegům.

 

Diskusní téma: bikeklub

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.