Elektro skútry NIU

Niu - N1 S Limited Edition

Niu - N1 S Limited Edition

Elektrický Smart skútr Niu . Technické specifikace na www.niu.com, kompletní technologie Bosch,...

Vaše cena: 74 990,00 Kč

Niu - M1 Pro

Niu - M1 Pro

Elektrický Smart skútr Niu. Technické specifikace na www.niu.com, kompletní technologie Bosch,...

Vaše cena: 59 990,00 Kč

Společnost NIU je světová jednička ve výrobě inteligentních elektrických skútrů. Základ týmu má zkušenosti ve společnostech BMW, Microsoft, Volkswagen, Huawei, McKinsey, KKR a Bain Capital, kteří  se rozhodli změnit zaběhlé poměry v městské dopravě po celém světě. Společnost NIU spolupracuje s top firmami Bosch (motory), Panasonic (lithiové baterie) a Vodafone (konektivita), aby realizovala svou vizi budoucnosti městské mobility v řadách N,  M a řady U.

NIU elektrické skútry jsou propojeny s NIU Cloudem, což umožňuje zákazníkům připojit se k jejich skútru 24 hodin, 7 dní v týdnu prostřednictvím své aplikace Android / iPhone. Zákazníci si mohou zkontrolovat stav jejich baterie, sledovat historii jízdy, najít skútr a být upozorněni na jakýkoli neoprávněný pohyb svého skútru.

Společnost NIU získala prestižní ocenění za mezinárodní design, včetně cen 2017 iDSA, 2017 Red Dot Design Award a 2017 Golden Tulip pro skútr řady M.

Společnost NIU je skutečně globální značka s více než 500.000 prodanými kusy za poslední tři roky, 1200 prodejními místy, se zastoupením ve 27 zemích po celé Evropě a v Asii.

Další informace o NIU naleznete na adrese https://www.niu.com

 

CZ stránky o elektro skútrech NIU:

https://www.niuskutry.cz/elektricke-skutry